Volcano Hybrid Vaporizer

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 390,00 zł 2390.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 40.6

Opis

Volcano Hybrid Vaporizer to najnowsza generacja najlepszego waporyzatora na świecie produkcji niemieckiej firmy Storz & Bickel. Volcano Hybrid umożliwia inhalację nie tylko przy pomocy balonu, ale i węża, oferuje niezrównaną wydajność, błyskawiczne nagrzewanie, sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej i produkuje najlepszej jakości parę spośród wszystkich waporyzatorów na rynku. Nowy Volcano Hybrid Vaporizer to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników waporyzacji, którzy oczekują wrażeń na najwyższym możliwym poziomie. Polecamy!

Zestaw:

– Volcano Hybrid Vaporizer;
– kabel zasilający;
-balony EASY VALVE z ustnikiem (3 szt.)
– balon EASY VALVE z adapterem
– zestaw wężowy
– komora grzewcza
– podkładka pod koncentraty
– zestaw sitek
– pędzelek do czyszczenia
– zestaw filtrów powietrza
– młynek Volcano (Ø 55 mm)
– instrukcja obsługi

Volcano Hybrid - Zalety

– najlepsza jakość pary;
– doskonała wydajność;
– możliwość inhalacji zarówno przez balon, jak i wężyk;
– błyskawiczne nagrzewanie;
– bardzo praktyczna aplikacja mobilna.

Volcano Hybrid - Wady

– wysoka cena;
– komora wymaga użycia ok. 0,5 g ziół naraz. <---(jak dla nas zaleta :D)

Najnowsze wcielenie legendy – istotne zmiany

Volcano Hybrid Vaporizer to nowość od Storz & Bickel, którą niemiecki producent zaskoczył fanów waporyzacji – większość z nich spodziewała się raczej kolejnej generacji Mighty Vaporizer lub Crafty Vaporizer. Tymczasem w nasze ręce trafia nowa wersja najlepszego stacjonarnego waporyzatora wszechczasów, obecnego na rynku już od 20 lat – tak, premiera Volcano Classic Vaporizer miała miejsce jeszcze w 1999 r.! Volcano Hybrid Vaporizer jest hybrydowy w podwójnym tego słowa znaczeniu – po pierwsze, oprócz klasycznej inhalacji przy pomocy balona dodano możliwość wdychania pary za pośrednictwem silikonowego węża. Po drugie zaś, oprócz konwekcyjnego ogrzewania dodano moduł kondukcyjny, zapewniający gęstą parę już od pierwszego wdechu. Wizualnie nowy Volcano nie różni się istotnie od swoich poprzedników – nadal ma formę metalowego stożka. Zmienił się wygląd przycisków (dodano nowe, odpowiedzialne za moc pracy wentylatora), system mocowania komory grzewczej oraz sama komora. Doszła też możliwość odczepienia przewodu zasilającego, co jest bardzo wygodne.

I wężyk i balon

Wielu fanom waporyzacji we wcześniejszych wersjach Volcano brakowało możliwości inhalacji przez wężyk – producent wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i teraz do dyspozycji mamy 2 tryby pracy. Pierwszy z nich to dobrze znany tryb wdychania pary z balonu – para jest wtłaczana do balonu, co umożliwia niezwykle wygodną inhalację bez jakiegokolwiek oporu przy wdechu. Drugi, nowy tryb polega na możliwości podłączenia do komory silikonowego węża wraz z ustnikiem. Co ciekawe, inhalacja może być wspomagana przez wentylator, dzięki czemu użytkownik nie musi wkładać praktycznie żadnego wysiłku w zaciąganie się – to kolosalna wygoda!

Hybrydowe ogrzewanie. Najlepsza możliwa para

W przypadku inhalacji przez wężyk bardzo przydatny okazuje się nowy moduł kondukcyjny – dzięki podłączeniu komory grzewczej do grzałki uzyskujemy gęstą parę już od pierwszego wdechu, co nie byłoby możliwe w przypadku w 100% konwekcyjnego ogrzewania. Warto dodać, że Storz & Bickel produkuje waporyzatory tak zaawansowane technologicznie, że dodanie elementu kondukcyjnego ogrzewanie nie odbiło się jakkolwiek negatywnie na jakości pary – wręcz przeciwnie, jest ona lepsza niż kiedykolwiek! Para produkowana przez Volcano Hybrid Vaporizer jest niezwykle smaczna, gładka i przyjemna dla dróg oddechowych. Niezależnie od wybranego trybu pracy, jest też zawsze schłodzona do niezwykle komfortowego poziomu, dzięki czemu nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień dróg oddechowych. Jeśli szukasz najlepszej dostępnej pary – właśnie ją znalazłeś!

Niezrównana wydajność

Wcześniejsze wersje Volcano znane były z niezwykle skutecznego wydobywania z ziół zawartych w nich substancji aktywnych. Jednak pomimo bardzo równomiernej waporyzacji, dla najlepszej efektywności zalecane było przemieszanie suszu pomiędzy kolejnymi balonami. Volcano Hybrid Vaporizer eliminuje ten problem – dzięki hybrydowemu ogrzewaniu mieszanie suszu w komorze nie jest konieczne, waporyzacja zachodzi w 100% równomiernie. Dodatkowo, dogrzewanie suszu przez ścianki komory zapewnia jeszcze skuteczniejszą ekstrakcję substancji aktywnych, dzięki czemu będziesz w stanie w pełni wykorzystać swoje zioła.

Wyjątkowo prosta obsługa. Aplikacja mobilna

Obsługa Volcano Hybrid jest wyjątkowo prosta – wszystkie jego funkcje są kontrolowane przy pomocy umieszczonych na obudowie wygodnych i czytelnych przycisków dotykowych oraz wyświetlacza. Nowością jest natomiast aplikacja mobilna, która pozwala na kontrolowanie wszystkich funkcji waporyzatora z poziomy Twojego telefonu. To szalenie wygodne – przykładowo, aby napełnić balon parą nie musimy nawet podchodzić do waporyzatora, wystarczy sięgnąć po telefon. Nasi eksperci wskazują, że aplikacja mobilna do Volcano Hybrid Vaporizer to zdecydowanie najbardziej praktyczna spośród wszystkich dotychczasowych aplikacji do obsługi waporyzatorów!

Volcano Hybrid Vaporizer – najlepszy waporyzator stacjonarny!

Bez dwóch zdań, Volcano Hybrid to najlepszy waporyzator stacjonarny dostępny obecnie na rynku. Oferuje nie tylko najlepsze wrażenia z inhalacji i najlepszą parę, ale też niezrównaną jakość wykonania i przysłowiową wręcz niemiecką precyzję. Wielu użytkowników pierwszych modeli Volcano do dziś z powodzeniem korzysta ze swoich kilkunastoletnich waporyzatorów – jesteśmy pewni, że z Volcano Hybrid Vaporizer będzie dokładnie tak samo! Jeśli szukasz najlepszej możliwej jakości – wybierz Volcano Hybrid, to zdecydowanie najlepszy możliwy wybór.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl