Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

W Cannabis Zen stawiamy na transparentność i zadowolenie naszych klientów. Dlatego też, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony/a z zakupu, chcemy, abyś wiedział/a, jak możesz skorzystać z naszej polityki zwrotów i reklamacji.

Reklamacje

Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w zakupionym produkcie, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zgłoszenie reklamacji Prosimy o wypełnienie formularza reklamacji, który znajdziesz na naszej stronie. Wypełnij go starannie, podając swoje dane kontaktowe, numer zamówienia oraz szczegółowy opis problemu. Im dokładniejsze informacje, tym sprawniej będziemy mogli Ci pomóc.

  2. Przesyłka reklamacyjna Jeśli zostanie zaakceptowana reklamacja, przygotuj reklamowany produkt oraz kopię faktury zakupu. Odesłanie produktu razem z akcesoriami w oryginalnym opakowaniu pomoże nam skutecznie zidentyfikować i rozwiązać problem.

  3. Wysyłka Przesyłkę reklamacyjną wyślij na poniższy adres: Cannabis Zen, Kościelna 10, 66-530 Drezdenko

Możesz także skorzystać z opcji odbioru przez nasze Biuro Obsługi Klienta. W takim przypadku skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy odbiór reklamowanego produktu.

Zwroty

Rozumiemy, że czasami zmieniają się sytuacje i preferencje. Dlatego dajemy Ci możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty zakupu.

  1. Oświadczenie o zwrocie Aby zwrócić zakupiony produkt, wypełnij formularz oświadczenia o zwrocie, dostępny na naszej stronie. Wyślij go wraz z produktem oraz akcesoriami, które otrzymałeś/aś.

  2. Przesyłka zwrotna Upewnij się, że zwracane produkty są w nienaruszonym stanie, oryginalnym opakowaniu oraz z paragonem lub fakturą. Wszystko to razem wyślij na nasz adres:

Cannabis Zen, Kościelna 10, 66-530 Drezdenko

W razie pytań lub wątpliwości, nasz zespół Biura Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji pod nr 881737000

Dziękujemy, że jesteś częścią społeczności Cannabis Zen. Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl