Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Polityka prywatności

Polityka prywatności - Cannabis-zen.pl

Niniejsza Polityka prywatności określa, w jaki sposób gromadzimy, przechowujemy, wykorzystujemy i chronimy dane osobowe, które nam udostępniasz podczas składania zamówienia na www.cannabis-zen.pl.

 1. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych
  Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).
 2. Rodzaje gromadzonych danych
  Gromadzimy dane kontaktowe niezbędne do realizacji zamówienia, w tym: imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail.

 3. Cel gromadzenia danych
  Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu przetwarzania zamówień, zapewnienia dostawy, świadczenia niezbędnego wsparcia technicznego oraz informowania Cię o aktualnościach dotyczących naszych produktów i ofert promocyjnych.

 4. Prawna podstawa przetwarzania danych - akceptacja
  Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda, którą udzielasz podczas składania zamówienia.

 5. Okres przechowywania danych
  Twoje dane osobowe są przechowywane przez okres 3 lat od momentu złożenia zamówienia, zgodnie z wymogami prawa dotyczącymi przechowywania danych.

 6. Bezpieczeństwo danych
  Twoje dane osobowe są przechowywane na prywatnym serwerze, który jest zabezpieczony odpowiednimi środkami technicznymi i hasłem, zapewniającymi ochronę przed nieuprawnionym dostępem lub utratą danych.

 7. Udostępnianie danych osobowych
  Nie udostępniamy Twoich danych osobowych stronom trzecim, z wyjątkiem firm kurierskich, które potrzebują tych danych w celu dostarczenia zamówienia pod wskazany adres.

 8. Prawa użytkownika
  Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. W celu skorzystania z tych praw, skontaktuj się z nami korzystając z podanych poniżej informacji kontaktowych.

 9. Pliki cookie
  Nasz sklep internetowy nie używa plików cookie.

 10. Informacje kontaktowe
  Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami:

 1. Dodatkowe informacje
  Numer NIP - 2810097127
  Numer REGON - 387412139
  Firma przedsiębiorcy - PHU Joana Magdalena Kolasińska
  Stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczejwoj. LUBUSKIE, pow. strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, miejsc. Drezdenko, ul. Kościelna, nr 10, 66-530

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl