Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówień w sklepie internetowym Cannabis Zen :

W naszym sklepie internetowym Cannabis Zen dbamy o szybką i sprawną realizację zamówień, aby jak najszybciej dostarczyć produkty do naszych klientów. Zazwyczaj zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin od momentu ich złożenia. Po zrealizowaniu zamówienia, paczka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Zbieg okoliczności :

W przypadku, gdy w naszym sklepie stacjonarnym w tym samym czasie zostanie zakupiony ten sam produkt, informujemy naszych klientów o takim zbiegu okoliczności. Wówczas maksymalny czas dostarczenia konkretnego produktu może wynieść do 5 dni roboczych. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najdokładniejsze informacje w takich sytuacjach.

Szybka dostawa :

Jeżeli potrzebujesz jeszcze szybszej dostawy, na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować przyspieszoną wysyłkę. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny, aby omówić szczegóły dotyczące szybszej dostawy. Informacje kontaktowe znajdziesz na dole naszej strony w zakładce 'KONTAKT I DANE FIRMY'.

Dostarczenie przesyłki :

W naszym sklepie współpracujemy z renomowanymi kurierami oraz Pocztą Polską, aby zapewnić niezawodną i profesjonalną dostawę. Chcemy również podkreślić, że jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00, zwykle wysyłamy je jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej dostarczyć produkty do Ciebie. Wszystkie nasze wysyłki są kompletowane i wysyłane najpóźniej do godziny 16 bieżącego dnia roboczego.

Dziękujemy za wybór Cannabis Zen i zaufanie, jakim nas obdarzyłeś. Nasz zespół zawsze dąży do zapewnienia Ci jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl